به مجموعه هفت گام خوش آمدید

خدمات ما در یک نگاه :

عکاسی تبلیغاتی

امروزه عکاسی تبلیغاتی و صنعتی بیش از پیش به کمک تولید کنندگان و فروشندگان محصولات صنایع مختلف امده،تحقیقات نشان داده است که معرفی و یا ارائه محصولات و یا خدمات با استفاده از تصاویر با کیفیت و جذاب،مقدار قابل توجهی فروش را افزایش داده است و دلیل این اتفاق این است که نشان دادن محصولات خود از این روش اطمینان خاطر را برای خریدار به ارمغان خواهد آورد.

برای مشاهده نمونه کارهای عکاسی

ساخت تیزر های تبلیغاتی

امروزه ارتباط تولید کننده و مصرف کننده ارتباطیست تصویری،به همین دلیل امروزه شاهد ساخت انواع مجموعه های تصویری (تیزر) با محتوای تبلیغاتی هستیم،تحقیقات نشان داده است که معرفی و یا ارائه محصولات و یا خدمات با استفاده از تصاویر با کیفیت در محیط های جذاب با نورپردازی های اصولی مقدار قابل توجهی فروش را افزایش داده است.

برای مشاهده نمونه تیزر های تبلیغاتی

فضای مجازی

(کسب و کار آنلاین)

همانطور که می دانید کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال فراگیر شدن هستند و با توجه به تحقیقات انجام شده است تا ۲ سال آینده تعداد کسب و کارهای اینترنتی۱۰ برابر کسب و کارهای فیزیکی خواهند شد ازاین رو خریدهای اینترنتی نیز روز به روز در حال بیشتر شدن هستند و این روند ادامه خواهد داشت.

تیم متخصص فضای مجازی مجموعه هفت گام با مشاوره درست و گام به گام به شما این اطمینان را میدهد که با خیال آسوده قدم به این بازار پولساز گذاشته و بالاترین میزان درآمد را داشته باشید.

برای مشاهده نمونه های فضای مجازی

دریافت خدمات غیر حضوری

موسسه هفت گام یکی از پیشگامان ارائه خدمات غیر حضوری به مشتریان خود بدون نیاز به حضور آنها در دفتر مرکزی موسسه بوده و هست که این امر به منظور راحتی و عدم اتلاف وقت کارفرمایان عزیز صورت گرفته و کافیست که با ما تماس بگیرید و درخواست کارشناس دهید تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به ارسال کارشناس به صورت حضوری به مراکز و کسب کار شما صورت پذیرد.

شماره تماس درخواست کارشناس :

02133351451

(ساعات تماس 10 الی 20 همه روزه)

رکوردار رضایتمندی مشتریان

مفتخریم در مدت زمان کوتاه فعالیت مجموعه هفت گام بیشترین میزان رضایت مندی مشتریان (۹۸٪) را پس از ارائه خدمات داشته ایم که این مهم ، فقط با تلاش بی وقفه تیم جوان و متخصص مجموعه هفت گام و اعتماد شما مشتریان عزیز میتوانست به ثمر بنشیند.

برخی از مشتریان ما